O projekte terminovka.sk

Prečo vznikla? Lebo bežec.

Zúčastňovali sme sa ako súťažiaci viacerých bežeckých podujatí na Slovensku. Vyhľadať komplexné informácie o behoch v našom okolí bolo veľmi zložité a zabralo nám veľa času. Neexistoval web, na ktorom by boli informácie o podujatiach prehľadne zozbierané a zároveň by sa dali jednoducho filtrovať. A tak sme sa rozhodli vytvoriť unikátny web Terminovku.

Benefity pre športovcov
Benefity pre organizátorov

Kto stojí za Terminovkou?

Som Martin organizátor ALS charitatívneho behu, športovec a vývojár, ktorý dostal víziu ako uľahčiť organizátorom či športovcom množstvo času. Vďaka skúsenostiam som s mojím tímom vytvoril web, na ktorom nájdeš rýchlo a jednoducho všetky športové podujatia. Ak si organizátor budeš mať celé svoje podujatie šikovne pod palcom s kopou skvelých benefitov, ktoré ti uľahčia organizáciu podujatia o desiatky hodín.

Si organizátor? Poď do toho s nami.

Stella Digit

Páči sa ti projekt Terminovka? Za celým zhmotneným nápadom stojí tím digitálnych nadšencov zo Stella Digit. Sme partia, ktorá do projektu vkladá svoje skúsenosti z oblasti brandingu, programovania, marketingu a fotenia. Celý projekt tvoríme vo vlastnej réžií. V roku 2024 máme nové výzvy a teba čakajú nadupané novinky a funkcionality webu.

Pozri si našu prácu

Máš nápad ako zlepšiť Terminovku?

Chcem sa zapojiť do Terminovka